Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання для басейну, оформлення пляжної зони, хімія для басейнів і аксесуари для басейнів купити в Луцьку

Бренд Albion виготовляє та реалізує басейни серійного виробництва, басейни преміум класу і спа басейни високої якості. Різні варіації видів, форм, розмірів, колірної гами дозволять підібрати оптимальний варіант для кожного будинку або дачі. Така продукція, як павільйон для басейну, забезпечить надійний захист і зробить сезон купання довшим.

Щоб догляд за басейном не відбирав багато часу та сил, Ви можете купити обладнання для басейну, аксесуари й хімію для басейнів в Луцьку в фірмовому магазині “Floker”. Дана продукція дозволить зменшити витрати часу і коштів на очищення та обігрів води.

Основою роботи кожного басейну є система фільтрації води. Фільтраційна установка ефективно очищає воду від піску, дрібних камінчиків, глини, опалого листя та дрібних комах. Забруднена вода надходить в фільтраційну установку через скімер або переливні решітки. За допомогою піщаного фільтру вода очищається від забруднень механічним способом, а потім подається форсунками назад до басейну.

Щоб очистити від осілого бруду дно басейну, а також прибрати зі стінок неприємний наліт, рекомендуємо застосовувати водні пилососи. Роботизовані та ручні пилососи забезпечать додаткове очищення басейну. Купити обладнання для басейну можна магазині “Floker” у Луцьку.

Ну, а для тих, хто бажає очищувати воду в басейні без використання хлору, ми рекомендуємо придбати ультрафіолетову лампу та іонізатор. UV стерилізатор BRILIX забезпечить нейтралізацію шкідливих мікроорганізмів за допомогою УФ променів, а іонізатор для басейну очистить воду екологічно безпечним способом.

Для комфортного відпочинку у власному басейні важлива не тільки чистота води, але й її температура. Створити оптимальні умови для плавання допоможе таке обладнання, як тепловий насос для басейну. Стабільна температура води і незалежність від погоди дозволять значно подовжити сезон купання.

Купивши протитечію для басейну, Ви зможете займатися активним плаванням в басейні будь-яких розмірів. Протитечія створює швидкий потік води, який дозволить займатися спортом в будь-який час і завжди залишатися в тонусі.

Застосування хімії для басейнів займає перше місце серед способів очищення води в басейні. Щоб автоматизувати роботу по догляду за басейном і заощадити час на дозування хімічних засобів, варто придбати станцію дозування. Автоматична станція дозування ASEKO дозволяє регулювати хімічні показники води в басейні, такі як рівень pH та хлору, та забезпечує правильну концентрацію препаратів для дезинфекції у басейні.

Купити хімію для басейнів в Луцьку можна в магазині “Floker”, що дозволить ефективно дезинфікувати воду і підтримувати її чистоту на належному рівні.

У нашому магазині Ви можете придбати:

  • препарати для контролю рівня pH;
  • флокулянти, що поліпшують фільтрацію води;
  • альгіциди, що знищують водорості;
  • препарати, що містять хлор;
  • регенти та тестери;
  • хімію, яка усуває помутніння води.

Щоб підібрати і купити аксесуари для басейнів в Луцьку, зверніться до представництва Albion, де Ви знайдете все необхідне для комфортного і безпечного відпочинку в басейні. LED освітлення, підводні прожектори, галогенні лампи, сходи з нержавіючої сталі, сигналізації для басейну допоможуть удосконалити власний басейн.

Щоб оформити басейн та зону відпочинку навколо нього, рекомендуємо купити матеріал для оформлення пляжної зони в Луцьку. Бортовий камінь PIERRA, кам’яні переливні решітки MARMARINI, терасна дошка, мармурові та кам’яні килими KAMFIX підійдуть для оформлення бортів та переливи басейнів, території навколо басейну, доріжок та сходинок в садах і дворах, терас та інших елементів ландшафту.

Обробка пляжної зони надовго зберігає свій первинний вигляд, має відмінні технічні характеристики і є не тільки естетичним елементом, а й важливою функціональною складовою кожного басейну.