Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Бажаєте купити басейн найвищої якості? Бренд Albion пропонує купити басейн або замовити будівництво басейнів (будувати басейни) у Луцьку за вигідними ціновими пропозиціями

Справжнім порятунком від спекотних літніх днів стане басейн, у якому можна не тільки поплавати, а і влаштувати сімейний відпочинок. Якісно і швидко здійснити будівництво басейнів або купити басейн, Вам допоможе фахівець №1 в Україні із будівництва басейнів – Albion. Як не дивно, з кожним роком будівництво басейнів набирає популярність, адже басейн – це можливість зміцнити здоров’я і чудовий спосіб отримати задоволення та радість.

У список робіт Albion включені такі види послуг: будівництво басейнів; продаж басейнів (купити басейн), павільйони для басейнів, гідромасажних басейнів, установок біологічної очищення побутових стічних вод; додаткове обладнання та аксесуари, а також установка, монтаж і сервісне обслуговування.

Для нас не важливо, чи Ви хочете купити басейн, чи замовити будівництво басейнів Луцьк. Ми готові повністю присвятити себе нашим клієнтам. Побудувати басейн чи купити басейн не проблема, якщо Ви працюєте з професіоналами.

Перед тим як купити басейн або здійснити будівництво басейнів в Луцьку ми надамо Вам всю інформацію про види наших басейнів, адже кожен басейн має свої переваги, які треба враховувати при його виборі. Ви можете вибрати: будівництво басейнів на вулиці чи будівництво басейнів у приміщенні.

У нас Ви зможете придбати басейни  Albion – якісні басейни за вигідними цінами, басейни Luxury Pools – басейни преміум класу, басейни Econ Pools – поліпропіленові басейни серійного виробництва.

Детальну інформацію про басейни, де купити басейн Луцьк, як замовити будівництво басейнів можна дізнатися, зв’язавшись з нашими менеджерами за допомогою сторінки контакти, або скориставшись формою зворотного зв’язку. Детально про види нашої продукції шукайте на головному сайті www.albion.ua.